درباره سامانه سیبار

  • تاریخ نشر : 1397/12/04
  • نویسنده : سامانه حمل نقل کشوری سیبار


سیبار حاصل همفکری گروهی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و جمعی از فعالان حوزه حمل و نقل است. راهکاری جامع و یکپارچه برای بهبود فرآیند های حمل و نقل سازمانی و تسریع فعالیت ها با نگرش توجه بیشتر به رانندگان به عنوان یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها در اجرای فرآیند حمل و نقل در کشور است.

دسترسی به گزارشات کاربردی متنوع، سادگی استفاده و همچنین رفع تمامی نیازهای سازمانی در حوزه حمل و نقل از جمله مزایایی است که این سامانه خود را متعهد به تامین آنها می‌داند. همچنین ارائه سرویس‌هایی چون نظارت دقیق و لحظه به لحظه بر روی مراحل حمل موضوع قابل توجهی است که در فرآیند‌های جاری حمل و نقل کمبود آن بخوبی احساس می‌شود. سیبار قصد دارد تا با ارائه خدمات به شکل ایمن، سریع و راحت در کنار رعایت تمامی اصول و قوانین جاری، دغدغه‌ها و نگرانی‌های ذینفعان این حوزه را برطرف نموده و رضایت تمامی بهره برداران را فراهم سازد.

رانندگان محترم می‌توانند با ثبت نام و فعالیت در این سامانه بدون نگرانی از مشکلات فعلی و با بهره مندی از تسهیلات الکترونیکی ایجاد شده اقدام به مشاهده و انتخاب بارهای اعلامی به ساده‌ترین شکل نمایند. عدم نیاز به حضور در پایانه‌های حمل ونقل و صرف زمان و انرژی قابل توجه، حس آرامش و اطمینان خاطر را برای ادامه فعالیت رانندگان محترم به دنبال خواهد داشت.