اولین سامانه جامع حمل و نقل ویژه ادارات و سازمان ها

تجلی تکنولوژی و تجربه

درباره سامانه حمل و نقل سیبار

سیبار حاصل همفکری گروهی از متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و جمعی از فعالان حوزه حمل و نقل است. راهکار جامع و یکپارچه برای بهبود فرآیند های حمل و نقل سازمانی و تسریع فعالیت ها با نگرش توجه بیشتر به رانندگان به عنوان یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها در اجرای فرآیند حمل و نقل در کشور است.

ادامه مطلب

خدمات باربری سامانه حمل و نقل سیبار

قیمت گذاری هوشمند این امکان را به شما می‌دهد که قبل از تکمیل سفارش، قیمت منصفانه سیبار را ببینید و در صورت تمایل، ثبت سفارش کنید.

مطمئن‌ترین روش حمل بـار

امکان نظارت لحظه به لحظه تمامی فعالیت های حمل بار از مبدا تا مقصد

سـریـع‌ترین روش حمل بـار

اعلان به صورت خودکار برای هزاران راننده مورد تائید و فعال در سامانه

ارزانـتـریـن روش حمل بـار

مدیریت هزینه ها با شفافیت و رقابت سالم

as

ویژگی های اپلیکیشن رانندگان سیبار

به راحتی ثبت نام کنید، بار مورد علاقه خودرا انتخاب کنید و به ساده ترین روش درآمد کسب کنید. سیبار تمامی تجربه و دانش خود را جهت راحتی رانندگان و افزایش رضایت صاحبان کالا به کار بسته است تا تمامی ذینفعان بتوانند با آسودگی خاطر و به بهترین شکل ممکن به خواسته های خود دست یابند.

  • قیمت منصفانه سیبار

    قیمت گذاری در سامانه بر اساس قوانین جاری صورت گرفته و کمیسون های دریافتی کاملا شفاف در زمان اعلان بار به رانندگان اعلام می گردد

  • اعلام بار هوشمند

    اعلان بارها به صورت کاملا خودکار و بر اساس نوع خودرو و نزدیکی به مبدا بار، با اولویت رانندگان فعال و دارای امتیاز بیشتر در سامانه صورت می پذیرد.

  • درآمد بر اساس عملکرد

    در تمامی مراحل فعالیت رانندگان، اقدامات آنها مورد ارزیابی قرارگرفته و عملکرد مثبت موجب افزایش امتیاز و درنتیجه دریافت بار بیشتر و پیشرفت او در سامانه خواهد بود.